Themed fast 404 (1.0.7) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Other
lv: Citi

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: The requested page could not be found.
lv: Pieprasītā lapa netika atrasta.
