Themed fast 404 (1.0.7) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: The requested page could not be found.
sk: Vyžiadaná stránka nebola nájdená.
