Themeless (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Domain
es: Dominio

en: Method
es: Método

en: Web services
es: Servicios web

en: Origin
es: Origen

en: Security settings
es: Opciones de seguridad

en: Allowed origins
es: Orígenes permitidos
