Themeless (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Domain
sv: Domän

en: Method
sv: Metod

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Origin
sv: Ursprung

en: Allowed origins
sv: Tillåtet ursprung
