Themeless (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Domain
nl: Domein

en: Method
nl: Methode

en: Web services
nl: Webservices

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Security settings
nl: Beveiligingsinstellingen

en: Allowed domains
nl: Toegestane domeinen

en: Allowed origins
nl: Toegestane oorsprongen
