Themeless (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Domain
uk: Домен

en: Method
uk: Спосіб

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Origin
uk: Джерело

en: Security settings
uk: Налаштування безпеки
