Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Article
ast: Artículu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Published
ast: Espublizáu

en: Details
ast: Detalles

en: Table
ast: Tabla

en: Other
ast: Otru

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: Basic page
ast: Páxina básica
