Admin Theming Tools (1.0.0) - en to az translation catalogue (84 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Content type
az: Kontent tipi

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Details
az: Detallar

en: Table
az: Cədvəl

en: Other
az: Digər

en: Color
az: Rəng

en: Button
az: Düymə

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Messages
az: Mesajlar

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Select
az: Seçin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: empty
az: boş

en: Radios
az: Radiolar

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Use default
az: Defolt istifadə edin

en: Confirm password
az: Şifrəni təsdiqləyin

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: You do not have any administrative items.
az: Sizin heç bir inzibati elementiniz yoxdur.

en: Vertical Tabs
az: Şaquli Tablar

en: Card
az: Kart

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Throbber
az: Trobber

en: Exposed form
az: Açıq forma

en: Status message
az: Status mesajı

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Field UI
az: Sahə UI

en: Add lowercase letters
az: Kiçik hərflər əlavə edin

en: Add uppercase letters
az: Böyük hərflər əlavə edin

en: Add numbers
az: Nömrələr əlavə edin

en: Add punctuation
az: Durğu işarələri əlavə edin

en: Basic page
az: Əsas səhifə

en: Weight for row @number
az: Sətir @number üçün çəki

en: Manage form display
az: Forma ekranını idarə edin

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
az: Dəyər daxil edilənə qədər sahə daxilində göstəriləcək mətn. Bu göstəriş adətən nümunə dəyəri və ya gözlənilən formatın qısa təsviridir.

en: Dropbutton
az: Düşmə düyməsi

en: Placeholder: @placeholder
az: Kömək mətn: @placeholder

en: No placeholder
az: Kömək mətni olmasın

en: Default pager
az: Defolt peycer

en: Basic HTML
az: Əsas HTML

en: Make it at least 12 characters
az: Ən azı 12 simvol təşkil edin

en: Modules could not be listed due to an error: %error
az: Modullar xətaya görə siyahıya alına bilmədi: %error
