Admin Theming Tools (1.0.0) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Number
bs: Broj

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Text
bs: Tekst

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Details
bs: Detalji

en: Table
bs: Tabela

en: Color
bs: Boja

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Messages
bs: Poruke

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Add another item
bs: Dodaj još jednu stavku

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: empty
bs: prazan

en: Confirm password
bs: Potvrdite lozinku

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML
