Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ca translation catalogue (94 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Name
ca: Nom

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: All
ca: Tot

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Details
ca: Detalls

en: Phone
ca: Telèfon

en: Table
ca: Taula

en: Other
ca: Altres

en: Button
ca: Botó

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Install
ca: Instal·la

en: Colombia
ca: Colòmbia

en: Messages
ca: Missatges

en: Buttons
ca: Botons

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: Date range
ca: Interval de dates

en: empty
ca: buit

en: Hebrew
ca: Hebreu

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Use default
ca: Fes servir els predeterminats

en: Confirm password
ca: Confirma la contrasenya

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Input type
ca: Tipus d'entrada

en: Primary
ca: Primari

en: You do not have any administrative items.
ca: No teniu cap element administratiu.

en: Vertical Tabs
ca: Pestanyes verticals

en: No editor
ca: Sense editor

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Mini pager
ca: Paginador mini

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Exposed form
ca: Formulari exposat

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Add lowercase letters
ca: Afegiu lletres en minúscules

en: Add uppercase letters
ca: Afegiu lletres en majúscules

en: Add numbers
ca: Afegiu números

en: Add punctuation
ca: Afegiu símbols de puntuació

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Manage form display
ca: Gestiona la presentació del formulari

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Dropbutton
ca: Botó desplegable

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: No placeholder
ca: Sense marcador de posició

en: Default pager
ca: Paginador predeterminat

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
ca[0]: S'ha habilitat el mòdul %name.
ca[1]: S'han habiliat @count mòduls: %names.

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Make it at least 12 characters
ca: Ha de tenir almenys 12 caràcters
