Admin Theming Tools (1.0.0) - en to el translation catalogue (85 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Article
el: Άρθρο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Add
el: Προσθήκη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: All
el: Όλες

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Table
el: Πίνακας

en: Other
el: Άλλο

en: Color
el: Χρώμα

en: Button
el: Κουμπί

en: Uninstall
el: Απεγκατάσταση

en: Install
el: Εγκατάσταση

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Buttons
el: Κουμπιά

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Formatted
el: Μορφοποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: Select
el: Επιλογή

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: empty
el: κενό

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Use default
el: Χρήση προεπιλογής

en: Confirm password
el: Επιβεβαίωση συνθηματικού

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Input type
el: Τύπος εισόδου

en: You do not have any administrative items.
el: Δεν έχετε διαχειριστικά αντικείμενα.

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες

en: No editor
el: Χωρίς επεξεργαστή

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Add lowercase letters
el: Προσθέστε πεζούς χαρακτήρες

en: Add uppercase letters
el: Προσθέστε κεφαλαίους χαρακτήρες

en: Add numbers
el: Προσθέστε αριθμούς

en: Add punctuation
el: Προσθέστε σημεία στίξης

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Manage form display
el: Διαχείριση εμφάνισης φόρμας

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: No placeholder
el: Χωρίς σύμβολο κράτησης θέσης

en: Basic HTML
el: Βασική HTML

en: Make it at least 12 characters
el: Να περιέχει τουλάχιστον 12 χαρακτήρες
