Admin Theming Tools (1.0.0) - en to eo translation catalogue (54 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Article
eo: Artikolo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Details
eo: Detaloj

en: Table
eo: Tabelo

en: Other
eo: Alia

en: Color
eo: Koloro

en: Button
eo: Butono

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Manage fields
eo: Agordu kampojn

en: Hebrew
eo: Hebrea

en: Use default
eo: Uzu la defaŭlton

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton

en: You do not have any administrative items.
eo: Vi ne havas iun administran eron.

en: Vertical Tabs
eo: Vertikalaj ansoj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Manage display
eo: Agordu vidigilon

en: Add lowercase letters
eo: Uzu minusklajn literojn.

en: Add uppercase letters
eo: Uzu majusklajn literojn.

en: Add numbers
eo: Uzu ciferojn.

en: Add punctuation
eo: Uzu interpunkciajn signojn.
