Admin Theming Tools (1.0.0) - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Article
eu: Artikulua

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Password
eu: Pasahitza

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Email
eu: Eposta

en: All
eu: Guztiak

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Table
eu: Taula

en: Other
eu: Bestea

en: Color
eu: Kolore

en: Button
eu: Botoia

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Install
eu: Instalatu

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Messages
eu: Mezuak

en: Buttons
eu: Botoiak

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Select
eu: Aukeratu

en: Add another item
eu: Gehitu elementu berria

en: Manage fields
eu: Kudeatu eremuak

en: empty
eu: hutsik

en: Hebrew
eu: Hebreera

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Use default
eu: Erabili lehenetsia

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak

en: Mini pager
eu: Mini-bilagailua

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu

en: Add lowercase letters
eu: Letra xeheak erantsi

en: Add uppercase letters
eu: Letra larriak gehitu

en: Add numbers
eu: Zenbakiak gehitu

en: Add punctuation
eu: Puntuazioa gehitu

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Default pager
eu: Orrialde zenbatzaile lehenetsia

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
