Admin Theming Tools (1.0.0) - en to is translation catalogue (42 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Password
is: Loyniorð

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Preview
is: Undansýning

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: Add
is: Stovna

en: Updated
is: Dagført

en: Text
is: Tekstur

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: All
is: Øll

en: Page title
is: Yvirskrift á síðu

en: Published
is: Útgivið

en: Details
is: Nágreining

en: Table
is: Talva

en: Other
is: Annað

en: Color
is: Litur

en: Uninstall
is: Tak út aftur

en: Colombia
is: Kolumbia

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: Please wait...
is: Vinarliga bíða...

en: Hebrew
is: Hebraiskt

en: Error message
is: Feilboð

en: Confirm password
is: Vátta loyniorð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: You do not have any administrative items.
is: Tú hevur ikki nakrar fyrisitingarligar liðir.

en: Status message
is: Støðuboð
