Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Phone
ga: Fón

en: Confirm password
ga: Deimhnigh pasfhocal
