Admin Theming Tools (1.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Article
de: Artikel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Install
de: Installiere

en: Colombia
de: Kolumbie

en: Basic page
de: Basis-Syte
