Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ht translation catalogue (30 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Article
ht: Atik

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Please wait...
ht: Pran pasyans souple

en: Confirm password
ht: Konfime mo pas

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Add lowercase letters
ht: Ajoute lèt miniskil

en: Add uppercase letters
ht: Ajoute lèt majiskil

en: Add numbers
ht: Ajoute chif

en: Add punctuation
ht: Ajoute sign

en: Basic page
ht: Paj bazik

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Make it at least 12 characters
ht: Fè li gen 12 lèt pou pi piti
