Admin Theming Tools (1.0.0) - en to km translation catalogue (61 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Color
km: ពណ៌

en: Uninstall
km: លុប

en: Install
km: ដំឡើង

en: Colombia
km: កូឡុំប៊ី

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Add another item
km: បន្ថែម​ធាតុ​មួយ​ទៀត

en: Manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល

en: Hebrew
km: ហេប្រូ

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ

en: Field UI
km: UI របស់​វាល

en: Add lowercase letters
km: បន្ថែម​តួ​អក្សរតូច

en: Add uppercase letters
km: បន្ថែម​តួ​អក្សរ​ធំ

en: Add numbers
km: បន្ថែម​លេខ

en: Add punctuation
km: បន្ថែម​វណ្ណយុត្ត

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
