Admin Theming Tools (1.0.0) - en to lt translation catalogue (86 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Email
lt: El. paštas

en: All
lt: Visi

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Color
lt: Spalva

en: Button
lt: Mygtukas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Messages
lt: Žinutės

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų.

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Field UI
lt: Laukelių sąsaja

en: Add lowercase letters
lt: Pridėkite mažųjų raidžių

en: Add uppercase letters
lt: Pridėkite didžiųjų raidžių

en: Add numbers
lt: Pridėkite skaičių

en: Add punctuation
lt: Pridėkite skyrybos ženklų

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Formatted text
lt: Formatuotas tekstas

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
lt[0]: Modulis %name įdiegtas.
lt[1]: @count moduliai įdiegti: %names.
lt[2]: @count modulių įdiegta: %names.

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Make it at least 12 characters
lt: Naudokite bent jau 12 simbolių

en: Modules could not be listed due to an error: %error
lt: Modulių nepavyko išvardyti dėl klaidos: %error
