Admin Theming Tools (1.0.0) - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.
