Admin Theming Tools (1.0.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Author
mk: Автор

en: Search
mk: Барање

en: Add
mk: Додај

en: Details
mk: Детали

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: empty
mk: празно
