Admin Theming Tools (1.0.0) - en to my translation catalogue (41 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Table
my: ဇယား

en: Other
my: အခြား

en: Color
my: အရောင်

en: Hebrew
my: ေဟၿဗဲဘာသာစကား

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Use default
my: ပင်ကိုယ်အတိုင်း အသုံးပြုမယ်

en: Confirm password
my: အထက်ပါ စကားဝှက်ကို ထပ်မံထည့်သွင်း အတည်ပြုပါ။

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Add numbers
my: ကိန်းဂဏန်းများထည့်သွင်းရန်
