Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका

en: Color
ne: रंग

en: Button
ne: बटन

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: Hebrew
ne: यहूदी भाषा

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Add numbers
ne: नम्बर थपनुहोस

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ
