Admin Theming Tools (1.0.0) - en to nn translation catalogue (48 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Article
nn: Artikkel

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Weight
nn: Vekt

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Details
nn: Detaljar

en: Phone
nn: Telefon

en: Table
nn: Tabell

en: Other
nn: Andre

en: Color
nn: Farge

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Install
nn: Installer

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: Hebrew
nn: Hebraisk

en: Confirm password
nn: Bekreft passord

en: Vertical Tabs
nn: Vertikale faner

en: Add lowercase letters
nn: Legg til små bokstavar

en: Add uppercase letters
nn: Legg til STORE bokstavar

en: Add numbers
nn: Legg til tal

en: Add punctuation
nn: Legg til spesialtegn (tegn som ikkej er tal eller bokstavar).

en: Basic page
nn: Grunnleggjande side
