Admin Theming Tools (1.0.0) - en to oc translation catalogue (76 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: On
oc: Activat

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add
oc: Apondre

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: All
oc: Tot

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Details
oc: Detalhs

en: Table
oc: Tablèu

en: Other
oc: Autre

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Install
oc: Installar

en: Colombia
oc: Colómbia

en: Messages
oc: Messatges

en: Buttons
oc: Botons

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Formatted
oc: Formatat

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Select
oc: Seleccionar

en: Add another item
oc: Apondètz un autre element

en: Manage fields
oc: Gerir los camps

en: Date range
oc: Interval de datas

en: empty
oc: vide

en: Hebrew
oc: Ebrieu

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Use default
oc: Utilizar la valor per defaut

en: Confirm password
oc: Confirmar lo senhal

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Primary
oc: Primaire

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: Vertical Tabs
oc: Onglets verticals

en: No editor
oc: Pas cap d'editor

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: Exposed form
oc: Formulari expausat

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Manage display
oc: Gerir l'afichatge

en: Add lowercase letters
oc: Apondètz de letras minusculas

en: Add uppercase letters
oc: Apondètz de letras majusculas

en: Add numbers
oc: Apondètz de nombres

en: Add punctuation
oc: Apondètz de ponctuacion

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Weight for row @number
oc: Pes de la fila @number
