Admin Theming Tools (1.0.0) - en to pa translation catalogue (26 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ
