Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ps translation catalogue (41 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Article
ps: مقاله

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Details
ps: سپړنې

en: Table
ps: لښتيال

en: Other
ps: نور

en: Color
ps: رنګ

en: Button
ps: تڼۍ

en: Install
ps: لګول

en: Buttons
ps: تڼیګانې

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Select
ps: غوره

en: empty
ps: تش

en: Use default
ps: تلواله وکاروه

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Add numbers
ps: شمېرې زیاتول
