Admin Theming Tools (1.0.0) - en to se translation catalogue (23 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Content type
se: Šládja

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: empty
se: guoros

en: Confirm password
se: Dárkkis čoavddasáni
