Admin Theming Tools (1.0.0) - en to sq translation catalogue (41 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: All
sq: Të gjitha

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Published
sq: Publikuar

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela

en: Other
sq: Tjetër

en: Color
sq: Ngjyra

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: Hebrew
sq: Hebraike

en: Confirm password
sq: Konfirmo fjalëkalimin

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: You do not have any administrative items.
sq: Nuk keni asnjë element administrimi.

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale

en: Add lowercase letters
sq: Shto gërma të vogla

en: Add uppercase letters
sq: Shto gërma të mëdha

en: Add numbers
sq: Shto numra
