Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Password
ug: پارول

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Other
ug: باشقا

en: Color
ug: رەڭ

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: No password submitted
ug: پارول يوللانمىغان

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Hebrew
ug: يەھۇدى تىلى

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Progress
ug: ماڭغىنى

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
