Admin Theming Tools (1.0.0) - en to af translation catalogue (45 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Color
af: Kleur

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Sidebar
af: Systaaf

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Hebrew
af: Hebreeus

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord

en: Add lowercase letters
af: Voeg kleinletters by

en: Add uppercase letters
af: Voeg hoofletters by

en: Add numbers
af: Voeg nommers by

en: Add punctuation
af: Voeg leestekens by
