Admin Theming Tools (1.0.0) - en to am translation catalogue (33 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Published
am: የታተመ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Color
am: ቀለም

en: Uninstall
am: አራግፍ

en: Tabs
am: ትሮች

en: Hebrew
am: እብራይስጥ

en: Use default
am: ነባሪውን ተጠቀም

en: Confirm password
am: የይለፍ ቃል አረጋግጥ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
