Admin Theming Tools (1.0.0) - en to be translation catalogue (70 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Article
be: Артыкул

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: All
be: Усе

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Published
be: Апублікавана

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Other
be: Іншыя

en: Color
be: Колер

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Install
be: Усталяваць

en: Colombia
be: Калумбія

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Please wait...
be: Калі ласка, пачакайце...

en: Select
be: Выбраць

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: Manage fields
be: Кіраваць палямі

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Hebrew
be: Габрэйская

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Use default
be: Ужываць прадвызначанае

en: Confirm password
be: Пацвердзіць пароль

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: Throbber
be: Тробер

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Manage display
be: Кіраваць паказам

en: Add lowercase letters
be: Дадайце літары ў ніжнім рэгістры.

en: Add uppercase letters
be: Дадайце літары ў верхнім рэгістры.

en: Add numbers
be: Дадайце лічбы.

en: Add punctuation
be: Дадайце знакі пунктуацыі (коскі, кропкі, працяжнікі).

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number

en: Manage form display
be: Кіраваць паказам анкеты
