Admin Theming Tools (1.0.0) - en to bg translation catalogue (56 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Article
bg: Статия

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Timestamp
bg: Време

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Email
bg: Е-поща

en: All
bg: Всички

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Details
bg: Детайли

en: Phone
bg: Телефон

en: Table
bg: Таблица

en: Other
bg: Други

en: Color
bg: Цвят

en: Button
bg: Бутон

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: Messages
bg: Съобщения

en: Please wait...
bg: Моля изчакайте...

en: Select
bg: Избери

en: Manage fields
bg: Управление на полета

en: Hebrew
bg: Иврит

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Confirm password
bg: Потвърждаване на паролата

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: You do not have any administrative items.
bg: Нямате налични обекти за администриране.

en: Status message
bg: Статус съобщение
