Admin Theming Tools (1.0.0) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Color
br: Liv

en: Confirm password
br: Kadarnaat ar ger-tremen

en: Make it at least 12 characters
br: Ret eo bezañ aozet gant 12 arouezenn da nebeutañ
