Admin Theming Tools (1.0.0) - en to cy translation catalogue (53 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Author
cy: Awdur

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: File
cy: Ffeil

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Number
cy: Rhif

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Country
cy: Gwlad

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Name
cy: Enw

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Text
cy: Testun

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: All
cy: I gyd

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Details
cy: Manylion

en: Phone
cy: ffôn

en: Table
cy: Tabl

en: Other
cy: Arall

en: Color
cy: Lliw

en: Uninstall
cy: Dad-osod

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: Select
cy: Dewis

en: empty
cy: gwag

en: Hebrew
cy: Hebraeg

en: Error message
cy: Neges wall

en: Use default
cy: Defnyddio rhagosod

en: Confirm password
cy: Cadarnhau'r cyfrinair

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: You do not have any administrative items.
cy: Does gennych chi ddim eitemau gweinyddol.

en: Mini pager
cy: Galwr bychan

en: Status message
cy: Neges statws
