Admin Theming Tools (1.0.0) - en to fa translation catalogue (85 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Article
fa: مقاله

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: On
fa: روشن

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Number
fa: عدد

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: All
fa: همه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Published
fa: منتشر شده

en: Details
fa: جزئیات

en: Phone
fa: تلفن

en: Table
fa: جدول

en: Other
fa: ساير

en: Color
fa: رنگ

en: Button
fa: دکمه

en: Uninstall
fa: عزل

en: Install
fa: نصب

en: Colombia
fa: کلمبیا

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Formatted
fa: قالب‌بندی شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Select
fa: انتخاب

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Date range
fa: محدوده تاریخ

en: empty
fa: خالی

en: Hebrew
fa: عبری

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Use default
fa: استفاده از پیش‌فرض

en: Confirm password
fa: تایید گذرواژه

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Primary
fa: اصلی

en: You do not have any administrative items.
fa: شما هیچ دسترسی مدیریتی ندارید.

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی

en: No editor
fa: هیچ ویرایشگر

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Exposed form
fa: فرم آشکار

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Manage display
fa: اداره نمایش

en: Field UI
fa: رابط فیلد

en: Add lowercase letters
fa: حروف کوچک اضافه کنید

en: Add uppercase letters
fa: حروف بزرگ اضافه کنید

en: Add numbers
fa: عدد اضافه کنید

en: Add punctuation
fa: علائم نگارشی اضافه کنید

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Manage form display
fa: اداره فرم

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.
