Admin Theming Tools (1.0.0) - en to gl translation catalogue (85 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Article
gl: Artigo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Details
gl: Detalles

en: Phone
gl: Teléfono

en: Table
gl: Táboa

en: Other
gl: Outro

en: Color
gl: Cor

en: Button
gl: Botón

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Install
gl: Instalar

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Buttons
gl: Botóns

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Manage fields
gl: Administrar campos

en: empty
gl: baleiro

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Use default
gl: Usar predeterminado

en: Confirm password
gl: Confirmar o contrasinal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: Primary
gl: Primario

en: You do not have any administrative items.
gl: Non tes ningún elemento de administración.

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: No editor
gl: Sin editor

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Mini pager
gl: Mini paxinador

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Exposed form
gl: Formulario exposto

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización

en: Field UI
gl: IU de campo

en: Add lowercase letters
gl: Engadir letras minúsculas

en: Add uppercase letters
gl: Engadir letras maiúsculas

en: Add numbers
gl: Engadir números

en: Add punctuation
gl: Engadir puntuación

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Make it at least 12 characters
gl: Debe ter como mínimo 12 caracteres
