Admin Theming Tools (1.0.0) - en to he translation catalogue (89 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Article
he: כתבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: On
he: פעיל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Password
he: סיסמה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Details
he: פרטים

en: Phone
he: טלפון

en: Table
he: טבלה

en: Other
he: אחר

en: Color
he: צבע

en: Button
he: כפתור

en: Uninstall
he: הסרה

en: Install
he: התקנה

en: Colombia
he: קולומביה

en: Messages
he: מסרים

en: Buttons
he: כפתורים

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Select
he: בחר

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: empty
he: ריק

en: Hebrew
he: עברית

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Use default
he: השתמש בברירת המחדל

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Primary
he: ראשי

en: You do not have any administrative items.
he: אין לך פריטים ניהוליים.

en: Vertical Tabs
he: טאבים אנכיים

en: Card
he: קלף

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Mini pager
he: מיני ביפר

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Delete items
he: מחיקת פריטים

en: Exposed form
he: טופס חשוף

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Add lowercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות קטנות

en: Add uppercase letters
he: הוספת אותיות לועזיות גדולות

en: Add numbers
he: הוספת מספרים

en: Add punctuation
he: הוספת סימני פיסוק

en: Basic page
he: עמוד פשוט

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: Apply changes
he: החל שינויים

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Default pager
he: דפדוף ברירת מחדל

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
he[0]: הופעל המודול %name.
he[1]: @count מודולים הופעלו: %names.

en: Make it at least 12 characters
he: היא תהיה באורך שלא יפחת מ12 תוים.
