Admin Theming Tools (1.0.0) - en to hr translation catalogue (67 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Article
hr: Članak

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Published
hr: Objavljeno

en: Details
hr: Detalji

en: Phone
hr: Telefon

en: Table
hr: Tablica

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Button
hr: Gumb

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Install
hr: Instaliraj

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Messages
hr: Poruke

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Manage fields
hr: Upravljanje poljima

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Input type
hr: Tip unosa

en: You do not have any administrative items.
hr: Nemate administracijskih stavki.

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Manage display
hr: Uredi prikaz

en: Field UI
hr: UI polja

en: Add lowercase letters
hr: Dodaj mala slova

en: Add uppercase letters
hr: Dodaj velika slova

en: Add numbers
hr: Dodaj brojeve

en: Add punctuation
hr: Dodaj interpunkciju

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
