Admin Theming Tools (1.0.0) - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Colombia
hy: Կոլումբիա

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Hebrew
hy: Հրեաերեն

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Use default
hy: Օգտագործել լռելյայն արժեքները

en: Confirm password
hy: Հաստատեք գաղտնաբառը

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Vertical Tabs
hy: Ուղղահայաց թաբեր

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը

en: Field UI
hy: Դաշտի UI

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Manage form display
hy: Կառավարել ձևի ցուցադրումը

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
hy[0]: %name մոդուլը ակտիվացվել է:
hy[1]: @count մոդուլ ակտիվացվել է`  %names.
