Admin Theming Tools (1.0.0) - en to is translation catalogue (55 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Article
is: Grein

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Number
is: Númer

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Add
is: Bæta við

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Email
is: Netfang

en: All
is: Allt

en: Page title
is: Titill síðu

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Details
is: Nánar

en: Phone
is: Sími

en: Table
is: Tafla

en: Color
is: Litur

en: Uninstall
is: Fjarlægja

en: Colombia
is: Kólumbía

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Tabs
is: Flipar

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Add another item
is: Bæta við öðru atriði

en: empty
is: tómt

en: Hebrew
is: Hebreska

en: Use default
is: Nota sjálfgefið

en: Confirm password
is: Staðfesta lykilorð

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Add punctuation
is: Bættu við greinarmerkjum

en: Make it at least 12 characters
is: Hafðu það að minnsta kosti 12 stafi
