Admin Theming Tools (1.0.0) - en to jv translation catalogue (57 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Article
jv: Artikel

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Published
jv: Dipacak

en: Details
jv: Lengkapé

en: Table
jv: Tabel

en: Other
jv: Liyané

en: Color
jv: Kelir

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Hebrew
jv: Israél

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Confirm password
jv: Ketik ulang sandhiné

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Warning message
jv: Welingan

en: You do not have any administrative items.
jv: Sampéyan ora nduwéni sembarang item administrasi.

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal

en: Status message
jv: Status pesen

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Add lowercase letters
jv: Tambahaké huruf cilik

en: Add uppercase letters
jv: Tambahaké huruf kapital

en: Add numbers
jv: Tambahaké angka

en: Add punctuation
jv: Tambahaké pratandha

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number
