Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ka translation catalogue (47 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Article
ka: სტატია

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: Number
ka: რიცხვი

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი

en: Other
ka: სხვა

en: Color
ka: ფერი

en: Button
ka: ღილაკი

en: Install
ka: დაყენება

en: Colombia
ka: კოლუმბია

en: Messages
ka: შეტყობინებები

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: Manage fields
ka: ველების მართვა

en: empty
ka: ცარიელი

en: Hebrew
ka: ებრაული

en: Confirm password
ka: პაროლის დადასტურება
