Admin Theming Tools (1.0.0) - en to kk translation catalogue (43 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Published
kk: Жарияланған

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Color
kk: Түс

en: Uninstall
kk: Жою

en: Messages
kk: Хаттар

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: You do not have any administrative items.
kk: Сізде административтік құқық жоқ.

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
