Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Article
ku: وتار

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە

en: Other
ku: هیتر

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Uninstall
ku: هەڵوەشاندنەوە

en: Install
ku: دامەزرێنە

en: Colombia
ku: کۆلومبیا

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: Manage fields
ku: ڕێکخستنی خانەکان

en: Hebrew
ku: عبری

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Confirm password
ku: دووبارە وشەنهێنی

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام

en: Progress
ku: بەرەو پێشوەچوون

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش

en: Manage display
ku: ڕێکخستنی پیشاندان

en: Add lowercase letters
ku: پیتی بچووک زیادبکە

en: Add uppercase letters
ku: پیتی گەورە زیادبکە

en: Add numbers
ku: ژمارە زیادبکە

en: Add punctuation
ku: خاڵبۆر زیادبکە

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی
