Admin Theming Tools (1.0.0) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Add lowercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມນ້ອຍ

en: Add uppercase letters
lo: ເພີ້ມອັກສອນໂຕພີມໃຫຍ່

en: Add numbers
lo: ເພີ້ມໂຕເລກ

en: Add punctuation
lo: ເພີ້ມເຄື່ອງໝາຍ
