Admin Theming Tools (1.0.0) - en to lv translation catalogue (85 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: On
lv: Aktīvs

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Email
lv: E-pasts

en: All
lv: Visi

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Table
lv: Tabula

en: Other
lv: Citi

en: Color
lv: Krāsa

en: Button
lv: Poga

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Formatted
lv: Formatēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: empty
lv: tukšs

en: Hebrew
lv: Ebreju

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Card
lv: Kartiņa

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Add lowercase letters
lv: Pievienojiet mazos burtus

en: Add uppercase letters
lv: Pievienojiet lielos burtus

en: Add numbers
lv: Pievienojiet skaitļus

en: Add punctuation
lv: Pievienojiet pieturzīmes un īpašus simbolus

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: Formatted text
lv: Formatēts teksts

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Make it at least 12 characters
lv: Izmantojiet vismaz 12 rakstzīmes
