Admin Theming Tools (1.0.0) - en to mn translation catalogue (37 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Color
mn: Өнгө

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Hebrew
mn: Еврей

en: Confirm password
mn: Нууц үгээ батлаарай.
