Admin Theming Tools (1.0.0) - en to ms translation catalogue (61 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Author
ms: Pengarang

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Article
ms: Artikel

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Number
ms: Nombor

en: Password
ms: Kata laluan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Add
ms: Tambah

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Text
ms: Teks

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Email
ms: E-mel

en: All
ms: Semua

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Off
ms: Tutup

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Details
ms: Butiran

en: Table
ms: Jadual

en: Other
ms: Lain-lain

en: Color
ms: Warna

en: Uninstall
ms: Buang pemasangan

en: Install
ms: Pasang

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Please wait...
ms: Sila tunggu...

en: Add another item
ms: Tambah item lain

en: Manage fields
ms: Uruskan medan-medan

en: Hebrew
ms: Ibrani

en: Error message
ms: Mesaj ralat

en: Confirm password
ms: Pastikan kata laluan

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Warning message
ms: Mesej amaran

en: You do not have any administrative items.
ms: Anda tidak mempunyai apa-apa item tadbiran.

en: Vertical Tabs
ms: Tab Menegak

en: Status message
ms: Mesej status

en: Manage display
ms: Uruskan paparan

en: Field UI
ms: Medan UI

en: Add lowercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf kecil

en: Add uppercase letters
ms: Tambahkan huruf-huruf besar

en: Add numbers
ms: Tambah nombor

en: Add punctuation
ms: Tambah tanda baca

en: Basic page
ms: Laman asas

en: Weight for row @number
ms: Pemberat untuk baris @number
